top of page
Virtuální realita

Přesuňte se do virtuálního světa!

Chtěli byste využít virtuální realitu pro Váš projekt? Máte představu, ale nevíte, jak ji realizovat pomocí VR? Chybí Vám vybavení? Pokud jste si odpověděli aspoň jednou ano, jste tu správně.

holo1-6.jpg
Konzultace VR projektů

Pokud chcete přenést svůj projekt do dalšího rozměru, virtuální realita je ideální nástroj. Spojte se s našimi odborníky a získejte nový pohled na Vaše řešení.

Z vlastní zkušenosti víme, že je složité vytvořit úspěšný projekt. Chcete-li do projektu zahrnout i virtuální realitu, může to být o to těžší. Rádi Vám ale poradíme, ať se stránkou hardwaru, nebo i softwaru. Umíme vytvořit i odhad pracnosti vývoje aplikace pro VR, které se zejména hodí např. pro psaní grantu nebo projektu, na který terpve peníze žádáte.
 

Společné rozvíjení projektů

Máte myšlenku, ale nevíte jak ji realizovat? Rádi Vám pomůžeme a Váš projekt prokonzultujeme. Máme mnoho let zkušeností a rádi se s Vámi podělíme. Ať je Váš projekt jakéhokoliv rozsahu, spojte se s námi a rádi se s Vámi individuálně domluvíme.

Odborné znalosti ve VR

Nevíte si rady s technickými záležitostmi? Není problém, nemluvíme "ajťácky".

 

Můžeme Vám problematiku virtuální reality představit, ukázat, nebo Vás třeba nechat si virtuální svět vyzkoušet. Poznáte, že virtuální realita není žádná věda a společně dáme dohromady nejlepší řešení pro Vaší myšlenku.

vr-22.jpg
Poskytujeme řešení na míru

Každý klient je jedinečný a tak i k Vám přistupujeme. Doba virtuální reality a Metaversu je zde. Dopřejte svému projektu virtuální rozměr, nebo svým klientům nevšední pohled na Vaše produkty. Získejte si jejich pozornost a díky přidané hodnotě, kterou virtuální realita přináší získejte více zajímavosti a spokojenost koncových klientů. 

Kontakt - řešenín na míru
Ukázkový postup

Zakázkově vytvoříme postup a provedeme co je třeba.

1. Vzájemné kontaktování

Spojíme se a krátce popíšete Vaši myšlenku. Vytvoříme další potřebné kroky k realizaci, domluvíme si schůzku.

Man on the Phone
2. Schůze a řešení projektu

Probereme, co bude potřeba. VR si vyzkoušíte, pokud ještě nemáte zážitek z virtuálního prostoru.

In a Meeting
3. Realizace projektu s VR

Vaše myšlenka ve virtuální realitě může žít!

vr-17.jpg
O Ukázce

Například máte zájem přesunout své produkty do virtuální reality. Chtěli byste cenový odhad pro šéfa, ale s virtuální realitou si zrovna netykáte. Nemáte čas studovat internet, jak drahé řešení bude. Delegujte a nechte to na nás :)

Cenová ukázka:

Analýza Vašeho projektu

1 projekt ~ 999 Kč

Samotná konzultace, při které můžete VR i vyzkoušet

1 hodina konzultací ~ 1 500 Kč

Vytvoření finální dokumentace k Vašemu projektu (včetně cenové kalkulace)

1 projekt~ 1 999 Kč

*Cena je uvedena bez DPH a pouze za konzultaci, která je zmíněná v popisu. Jedná se pouze o příklad nacenění. Finální cena bude určena dle konkrétních specifikací zákazníka dle individuálních potřeb. Pro cenu si vyhrazujeme právo upravovat, ale tak nějak to bude vypadat :)

Každý klient je jedinečný i tak k Vám přistupujeme

Cena konzultací je rozdílná podle požadavků klienta a velikosti zakázky.

 

Zakázky se specifickou problematikou může být složitější. Složitost projektu a další parametry hrají roli pro specifickou cenovou nabídku.

Screenshot 2021-07-23 at 11.04.53.png

Marek Jakeš

Deal Maker

bottom of page