top of page
main_Jakes_development_0AR.jpg
Posuňte svůj business do třetího rozměru

Jsme partnery pro digitální transformaci vašeho podnikání

Jsme mladá, rychle rostoucí společnost zaměřená na exponenciální technologie, digitální průmysl a metaverse. Pomáháme adaptovat nové technologie s cílem zatraktivnění jejich aktuální nabídky nejen v digitálním prostředí. Využijte 3D tisk nebo modely v rozšířené realitě pro prezentaci svým potencionálním klientům, protože ukázaná platí.

O Nas - Home
main_Jakes_development_0AR.jpg
Stavební činnost
 

Projekční činnost, inženýring

Naše firma se zaměřuje na stavební činnost, podívejte se na naše dokončené a rozpracované projekty, na kerých pracujeme.

Design & 3D Tisk
Rozšířená realita (AR)
Rozšířená realita (AR)

Průmyslový design, vizualizace a prototypování

Prostorová prezentace pomocí AR získává rychle na oblibě. Díky našim zkušenostem jsme vyvinuli jedinečné webové řešení, které Vám promění business. Nejen že Vám interaktivní 3D model osvěží web, ale díky prokliku na mobilním zařízení lze 3D model v přesných rozměrech vložit zákazníkovi přímo do bytu. Ten hned uvidí jak daná varianta vašeho produktu bude vypadat. Může si přímo v telefonu udělat fotku a tu sdílet třeba s kamarády na sociálních sítích.

Jakes_Technology_AR_Rozsirena-realita.png
Oculus-Quest-2.png
Virtuální realita (VR)

Konzultace Virtuální reality

Žádáte o dotaci, která obsahuje VR? Chcete své produkty převést do VR a nevíte, jak na to? Nebo třeba nacenit VR řešení? Cokoliv spojené s virtuální realitou je vítáno! Podělíme se o naše dlouholeté zkušenosti v oboru a pomůžeme Vám s řešením Vašeho projektu.

 

Možnost zapůjčení brýlí pro VR

Brýle Vám rádi zapůjčíme i s naší profesionální obsluhou na Váš event. Ať se jedná o večírek, firemní teambuilding nebo soutěž, postaráme se o to. Přijedeme k Vám, nainstalujeme, pomáhat zákazníkům s brýlemi v průběhu akce a vše taky odvezeme. Vše na klíč, tak jak si domluvíme. 

VR Půjčovna
Camera Commerce
Digitální avatar

Nechte si udělat dvojníka

Pomocí 3D technologie Vás převedeme do digitální podoby. Vytvoříme model, který si můžete prohlížet ze všech stran a prohlížet ho do nejmenšího detailu. Zastavíte se u nás v kanceláři, kde Vás naskenujeme, nebo přijedeme za Vámi a o vše se postaráme.

Ukažte svůj model kdekoliv. Rychle a snadno.

Vytvoříme Vám na míru materiál, který si budete přát. Obrázek pro sdílení na Instagram, galerii na Vaší webstránku, nebo i 3D mini postavičku. Záleží na Vašem rozhodnutí a my se o to postaráme.

IMG_9427_edited.jpg

Podílíme se na projektech:

logo JD_box_black_2024.png
Náš Tým

Jsme mladý energický tým skládající se s profesionálů v designu, digitálních a exponencionálních technologiích. Jan je aktuálně doktorandem a akademickým pracovníkem na ústavu designu na ČVUT a Patrik je expertem na chytrá řešení. Adam získal veliké zkušenosti a přehled ve VR a AR díky dlouhodobé spolupráci s AVRAR a spolupořádáním  největšího svátku virtuální reality ve střední evropě - Czech VR Festivalu.

Marek fotka_edited_edited_edited_edited.

Marek Jakeš

Deal Maker

WhatsApp Image 2023-11-07 at 09.35_edited.jpg

Ondřej Šorm

Autorizovaný technik pro pozemní stavby

Screenshot 2021-07-23 at 11.05.41.png

Adam Skokan

VR/AR specialista

Kontakt
Simča fotka_edited_edited.webp

Simona Vodrážková

Office managerka

WhatsApp Image 2024-04-19 at 14.11.34 (1).jpeg

Tomáš Vrba

Stavbyvedoucí

WhatsApp Image 2022-03-14 at 10_05_edite.webp

Tomáš Novotný

Finance

Nebojte, nemluvíme "ajťácky".

Jsme tady pro Vás, tak abychom si rozuměli. Najdeme ideální řešení pro Váš business. 

Děkujeme za Váš zájem

bottom of page