top of page
Design a prototyping

Jsme partnery pro digitální transformaci vašeho podnikání

Jsme mladá, rychle rostoucí společnost zaměřená na exponenciální technologie, digitální průmysl a metaverse. Pomáháme adoptovat nové technologie s cílem zatraktivnění jejich aktuální nabídky nejen v digitálním prostředí. Využijte 3D tisk nebo modely v rozšířené realitě pro prezentaci svým potencionálním klientům, protože ukázaná platí.

Produktový Design
& 3D vizualizace

Zakázkově vytvoříme 3D modely a vizualizace Vašich záměrů dle specifikace.

Náš zkušený tým 3D modelářů převede vaší vizi v realitu. V týmu máme produktového designéra, který s Vámi probere vaší vizi a navhne optimální design vašeho produktu. Následně lze vytisknout model produktu na 3D tiskárně a v krátkém čase iterujte finální design.

Možnost je i model fotorealisticky vizualizovat do reálných fotografií.

Jakes_technology_design.jpg
Produktový design
jakes_technonlogy_3D_print.jpg
3D Tisk

Model řekne víc než vizualizace.

​Pomůžeme Vám zhmotnit vaší představu. Vymýšlíte nový design svého produktu. Potřebujete prototyp pro prezentaci, chybí vám součástka do skládačky nebo do diorámy, nebo si jen chcete udělat radost a vytisknout si svojí oblíbenou postavičku?

Jsme tady pro Vás. Vhodné pro korporace, firmy i jednotlivce.

Váš model připravíme a vtiskneme na profesionálních 3D tiskárnách.

3D tisk - design
High-fidelity tisk

Nabízíme dva typy 3D tisku - FDM a SLA

Standartně tiskneme na FDM 3D tiskárnách Prusa MK2 a Ultimaker 3 s klasickými liniovými vrstvami o výšce vrstvy okolo 0,15mm. Tisk je po celou dobu monitorován v izotermickým prostředí pro zachování nejvyšší kvality tisku. Tiskneme výhradně materiály PET-G a PLA. V Případě poptávky můžeme filament přizpůsobit barevně přání zákazníka.

Tisk SLA pro jemné výtisky. Tisk na Prusa SL1 je určena pro tisk drobných modelů. Dokáže totiž vytvořit přesné detaily se zajištěním hladkého povrchu. Nevýhodou je o něco větší finanční náročnost.

jakes_technonlogy_3D_print_SL1.png
HF tisk
Ukázka vizualizací a 3D modelů

Design a vizualizace

3D Tisk

Designové úpravy automobilů