top of page
Web 3D a rozšířená realita (AR)

3D model na webu s našim řešením už není žádný problém.

Využijte 3D modely k prezentaci vašeho produktu, jsme v roce 2021 a díky mobilu se Váš zákazník může podívat na to jak bude vypadat produkt u něj v obíváku, na stole nebo kuchyňské lince.

Interaktivní 3D model

Otáčejte, přibližujte, prozkoumejte!

Jistě to znáte, produktové fotky jsou krásné, ale zákazníci občas potřebují produkt vidět i ze strany nebo jim fotky neukáží co potřebují a tak odchází z vašeho webu. Jak by se jim asi líbilo kdyby prezentace byla doplněna o realistický 3D objekt, který jim dovolí prozkoumat i to co je za rohem.

Chybí tato možnost na Vašem webu? Už nemusí. Udělejte že své webové prezentace výkladní skříň. Prezentujete produkty čistě, moderně a ukažte, že na své zákazníky myslíte.

 

Kvalitně odprezentovaný produkt má větší šanci zaujmout. Návštěvník webu u vás stráví víc času a za ten mu lépe Váš produkt ukážete a máte tak větší šanci uzavřít transakci. Také zajistíte, že uživatelé budou skutečně spokojeni s tím, co si objednají, čímž se sníží návratnost. 

Interaktivni 3D model
Rozšířená realita (AR)

Prezentujete svůj produkt kdekoliv na světě.

Potřebujete klientovi ukázat jak bude váš jedinečný produkt vypadat u něj v obýváku, na kuchyňské lince nebo prodáváte několika tunový stroj a chcete ukázat jak ve fabrice bude umístěn?

Není nic jednoduššího než využít rozšířenou realitu na mobilu nebo tabletu s kamerou. Zvládne to každý uživatel s chytrým telefonem na e-shopu a Váš obchodní zástupce s tím vyrazí potencionálnímu zákazníkovy dech.

Nové modely telefonů a tabletů umí vizualizovat modely na centimetry, ne-li milimetry přesně. Rozšířená realita tak slouží jako nepostradatelná podpora prodeje.

Jakes_Technology_AR_Rozsirena-realita.png
Rozšířená realita - 3D-AR
Camera commerce

Názorná ukázka v AR, nový nástroj eShopu k prodeji.

Díky technologiím tak lépe přesvědčíte potencionální zákazníky k nákupu. 60-80% zákazníků využívá k prohlížení webových stránek mobilní telefon. Získejte si jejich pozornost a nabídněte jim netradiční formát, kterým přesvědčíte že jste ten správný partner pro nákup, protože lépe rozumíte jejich potřebám.

Koncový zákazníík si může vybrat, model a barvu a následně jí pomocí AR vizualizovat na místě podle potřeby. Produkt si může i v mobilu vyfotit a sdílet to se svými blízkými přes massanger nebo na sociálních sítích, kde za hvězdu bude váš innternetový obchod.

camera commerce 3D-AR
3D modely pro web a AR

Nebojte! I kdyby jste model neměli, umíme si poradit.

Pokud vlastní 3D modely nemáte, rádi válím je vytvoříme. Stačil nám ho půjčit, technická dokumentace nebo využijeme model od konstruktérů. Náš zkušený tým 3D modelářů přenese Váš produkt do počítačového modelu, který bude odpovídat realitě. 

Modely pro web

Modely z naší dílny najdete u klientů:

Technické řešení

Naše řešení je multiplatformní, vše běží jak na Windows a OS X (Mac) tak na androidu, iOS a iPad OS. Ve valné většině aktuálně používaných webových prohlížečích.

 

Technické řešení je postavené na standardech world wide webu a pracuje s 3D modely ve formátu GLB (glTF) pro zobrazení na webu a android zařízeních s AR Core, USDZ pro apple zařízení s AR kit. Naše řešení tak zastane 97% běžných uživatelů navštěvující internet.

Podporované webové prohlížeče

download-5.png
download.png
download-3.png
download-4.png

Podporované AR řešení

AR_Core.png
AR_kit.png
Technické řešení
Kontaktujte nás pro řešení na míru

Každý klient je jedinečný a tak i k Vám přistupujeme. Web 3.0 je trend, který nastupuje a 3D objekty na vašich stránkách to jen začíná. Dopřejte svým návštěvníkům a klientům nevšední pohled na Vaše produkty. Získejte si jejich pozornost a díky přidané hodnotě, kterou 3D modely přináší získejte více transakcí a spokojenost koncových klientů. 

Kontakt - řešenín na míru
+420 608 137 294

Nebojte, nemluvíme "ajťácky".

Jsme tady pro Vás tak abychom si rozuměli a našli ideální řešení pro Váš business. 

bottom of page