top of page
3D eCommerce - Cammera Comerce (AR)

3D model na webu s naším řešením už není žádný problém.

Využijte 3D modely k prezentaci vašeho produktu. V roce 2022 a díky mobilu se Váš zákazník může podívat na to, jak bude vypadat produkt u něj v obýváku, na stole nebo kuchyňské lince.

Prodotti_ETT_AR.jpg
ar_alza_ikona.png
Ukázka web 3D modelů

Prezentace 3D modelů na webu, s bonusem rozšířené reality nebyla ještě nikdy jednodušší.

Obrovský potenciál má rozšířená realita především v ecommerce a retail segmentu, kdy si Váš zákazník na klinutí může prohlédnout nový produkt uprostřed vlastního bytu.
 

Názorná ukázka v AR, nový nástroj eShopu k prodeji.

Díky technologiím tak lépe přesvědčíte potencionální zákazníky k nákupu. 60-80% zákazníků využívá k prohlížení webových stránek mobilní telefon. Získejte si jejich pozornost a nabídněte jim netradiční formát, kterým přesvědčíte, že jste ten správný partner pro nákup, protože lépe rozumíte jejich potřebám. 

Technické řešení

Naše řešení je multiplatformní. Vše běží jak na Windows a OS X (Mac) tak na androidu, iOS a iPad OS, ve valné většině aktuálně používaných webových prohlížečích.

 

Technické řešení je postavené na standardech world wide webu a pracuje s 3D modely ve formátu GLB (glTF) pro zobrazení na webu a android zařízeních s AR Core, USDZ pro apple zařízení s AR kit. Naše řešení tak zastane 97% běžných uživatelů navštěvující internet.

Podporované webové prohlížeče

download-5.png
download.png
download-3.png
download-4.png

Podporované AR řešení

AR_Core.png
AR_kit.png
Poskytujeme řešení na míru

Každý klient je jedinečný a tak i k Vám přistupujeme. Web 3.0 je trend, který nastupuje a 3D objekty na vašich stránkách to jen začíná. Dopřejte svým návštěvníkům a klientům nevšední pohled na Vaše produkty. Získejte si jejich pozornost a díky přidané hodnotě, kterou 3D modely přináší získejte více transakcí a spokojenost koncových klientů. 

Kontakt - řešenín na míru
3D modely pro web a AR

Zakázkově vytvoříme 3D modely a vizualizace Vašich záměrů dle potřeb. 

CAD modely

3D modely podle technické dokumentace nebo výkresu převedeme do rozměrově přesného modelu.

Náš zkušený tým 3D modelářů převede technická data - výkresy a fotografie do 3D modelu. V týmu máme produktového designéra, který s Vámi probere vaší vizi a navhne optimální design vašeho produktu. Model zoptimalizujeme tak abychom zachovali hlavní poznávací rysy a vzhled, při optimalizaci velikosti modelu. Velikost 3D modelu se může pohybovat v jednotkách MB až k vysokým desítkám MB, které zpomalují načítání webu.

Možnost je i model fotorealisticky vizualizovat do reálných fotografií pro vytvoření prezentačních presell vizualizací.

Hi-fidelity modely

Fotogrammetrie - 3D modely lze vytvořit i z fotek. 

3D model je možné vytvořit i nafocením reálného produktu. Tento způsob je vhodný pro záznam jedinečných objektů jako jsou sochy nebo pro zachování památek kulturního dědictví. Většinou se jedná o modely, které zachycují estetické či kulturně historické kvality v rámci textury - patina.

Fotogrammetri lze využít i pro převedení prototypů do 3D CAD modelů a to jako médium pro co nejdetailnější zachování tvarově složitých detailů.

O Ukázce

3D model lednice byl vytvořený pomocí CAD modeláře za dobu jednoho MD společně se základními texturami. Level detailu je nastaven na menší, který zachovává hlavní vizuální parametry a detaily jsou doplněny, hlavně ve vnitřním prostoru lednice se zaoblením.

Velikost modelu je 3,5 MB ve formátu GLB (2,5 MB  USDZ). To je méně než fotografie z iPhone.

Cost estimate ukázky - lednice

Všechny modely jsou specifické a nelze přesně dopředu určit časovou náročnost pro vytvoření 3D modelu a 3D prezentace na web - vytvoření a implementace na web může být odvislá od technického řešení webových stránek.

3D model - CAD podle technické dokumentace

1 model ~ 1 manday - 12 500 Kč

Implementace na web a nahrání na uložiště klienta

1 manday - 7 500 Kč

*Cena je uvedena pouze za práci, na modelu a implementaci na web. Jedná se pouze o příklad nacenění. Finální cena bude určena dle konkrétních specifikací zákazníka, cenu si vyhrazujeme právo upravovat.

Služba 

Cena implementace a tvorby 3D modelů je rozdílná podle požadavků klienta a velikosti zakázky.

 

Zakázky s menším počtem 3D modelů nebo specifickou problematikou - tvorba a složitost 3D modelu CAD nebo fotogrammetrie. Složitost 3D modelace a technická struktura webu a další parametry hrají roli pro specifickou cenovou nabídku.

Každý klient je jedinečný i tak k Vám přistupujeme

Screenshot 2021-07-23 at 11.04.53.png

Marek Jakeš

Deal Maker

bottom of page