top of page
Virtuální avatar

Chtěli byste svého dvojníka?

Přemýšleli jste někdy o tom, že byste se chtěli zvěčnit do digitálního světa? Moderní technologie vyspěly a nyní je to možné! Nechte se naskenovat a prezentujte se kdekoliv.

the-best-apps-for-lidar.jpg
Vytvořte si dvojníka

Pokud chcete mít virtuálního avatara, není problém. Naskenujeme Vás, digitálně upravíme a pomůžeme s implementací buď na jakékoliv sociální sítě, nebo dokonce na Váš web.

Vše uděláme za Vás. Můžete přijet k nám do kanceláří, nebo přijedeme my za Vámi. Samotné skenování zvládneme do 15ti minut i s rezervou na případné opravy. Poté se stačí rozhodnout, jak chcete se svým digitálním dvojníkem zacházet.
 

Kompletní servis od A do Z.

Uděláme všechnu práci za Vás. Naskenujeme si Vás, výsledek Vám ukážeme a pošleme i v různých variantách k výběru. Je to opravdu jednoduché a rychlé.

Nejmodernější tecnika

Nevíte si rady s digitálním světem? Není problém, nemluvíme "ajťácky".

Můžeme Vám problematiku skenování představit, ukázat jak funguje, nebo třeba Vás skenování naučit. Poznáte, že mít digitálního dvojníka je fajn a společně dáme dohromady nejlepší prezentaci Vašeho avatara na jakékoliv místo. Klidně i fyzicky jako 3D vytištěnou postavičku.

Man playing virtual reality with Microsoft HoloLens
Poskytujeme řešení na míru

Každý klient je jedinečný a tak i k Vám přistupujeme. Doba virtuálního světa je tu a můžete držet krok, i když nemáte čas, nebo se Vám nechce zkoumat internet, jak na to. S námi to máte raz dva, bez žádných náročností.

Kontakt - řešenín na míru
Ukázkový postup

Jak takové skenování vypadá?

1. Osobně se potkáme

K samotnému skenování je třeba se potkat osobně. Můžete přijet k nám do kanceláře, nebo my přijedeme k Vám.

Young Driver
2. Ukážeme Vám výsledek skenu

Bezprostředně po skenování Vám ukážeme, jak skenování vyšlo. Postprodukčně model upravíme a nabídneme Vám několik verzí, ze kterých můžete vybírat.

In a Meeting
3. Vystavení vašeho dvojníka

Záleží jen na Vás, jak s modelem naložíte. Nechte si ho jen pro sebe, nebo Vám připravíme příspěvek na Instagram či web. 3D tisk je také možný, případně tisk fotky nebo knihy.

Woman in VR Headset
Cenový příklad:

Vytvoření Vašeho dvojníka skenováním

1 model ~ 3 499 Kč

Úprava digitální podoby avatara, zaslání materiálů pro Váš výběr

1 model ~ 999 Kč

Příprava a sdílení avatara na různé kanály (Instagram, webstránky, 3D model)

1 kanál ~ 499 Kč

*Cena je uvedena bez DPH a pouze příkladově, dle popisu. Jedná se pouze o příklad nacenění. Finální cena bude určena dle konkrétních specifikací zákazníka a dle individuálních potřeb. Pro cenu si vyhrazujeme právo upravovat, ale tak nějak to bude vypadat :)

Každý klient je jedinečný i tak k Vám přistupujeme

Cena skenování je rozdílná podle požadavků klienta a velikosti zakázky.

 

Zakázky se specifickou problematikou může být složitější. Složitost projektu a další parametry hrají roli pro specifickou cenovou nabídku.

IMG_8074_JTlogo.png

Tomáš Rada

Deal Maker

bottom of page